Home CFO Club Ukraine Середньо-термінова програма «Фінансовий менеджмент – 2021»: шлях фінансиста

Середньо-термінова програма «Фінансовий менеджмент – 2021»: шлях фінансиста

by Mykhailo Kolisnyk

Вже більше 16 років поспіль я проводжу авторську програму «Фінансовий менеджмент». От і цього року, карантин та інші обмеження не змогли зашкодити програмі, хоча частину модулів довелося проводити он-лайн. Зараз програма зараз налічує 7 модулів по три дні кожен. Періодичність проведення модулів: один раз на місяць.

Зареєструватися на модуль/програму?

Програма «Фінансовий менеджмент» – це набір інструментів, застосовувати котрі повинен вміти кожен з тих хто займається фінансами. На відміну від інших програм – основний наголос зроблено не просто на вирішенні теоретичних задач, а на прикладах використання таких інструментів в умовах сучасної української економіки. Модулі програми – це набір інструментів управлінського та фінансового обліків, бюджетування, контролінгу та фінансового менеджменту. Оскільки всі ці частини фінансів взаємопов’язані, то навчаючись на всіх модулях програми, та ще й у одного викладача, в учасників формується єдина цілісна картинка, як пов’язані ті чи інші інструменти фінансів. Як побудувати, наприклад, облікову систему так, щоб вона служила і для цілей фінансового (бухгалтерського) і для цілей управлінського обліку. Або ще, як правильно зробити аналітику на базі рахунків фінансового обліку, щоб отримати потрібні норми та нормативи для складання бюджетів, як аналізувати відхилення.

Фінансисти переважно, вже мають фінансову освіту, проте у більшості вона набута в студентські часи, тоді, коли вони ще не працювали фінансистами і не знали, що важливо, а що ні, різні викладачі просто надиктували конспекти, щось запам’яталося краще, щось гірше. Подекуди те, що було вивчено на одному предметі, ніяк не пов’язувалося з іншим. Цілісна картина формувалася далеко не завжди, та часто була не чітка. Участь у програмі «Фінансовий менеджмент» надає можливість сформувати таку чітку картинку, ще раз освіжити те що знав, доповнити тим, що було відсутнє. І головне, оскільки, за спиною учасників вже багатолітній досвід роботи в фінансах та бухгалтерії, то вони мають можливість не тільки обмінятися таким досвідом на перервах, але і порівняти почуте з практикою власної компанії, зрозуміти, де ти лідер, а де ще є резерв для вдосконалення.

Запрошуємо на програму тих, хто вже працює фінансовим директором і хоче систематизувати власний досвід та тих, хто пов’язав своє життя з фінансами та бухгалтерією, йде цим нелегким шляхом, та мріє стати фінансовим директором.

Набір на програму стартував вже зараз і зараз найкращі умови записатися на неї. Навчання чергової групи MTF-17 (mid-term finance) стартує в другій половині лютого 2021 року.

Зареєструватися на модуль/програму?

Перелік модулів програми:

 

Запрошую на програму.

Photo credit by jplenio from Pixabay     

    You may also like