
Школа фінансів для нефінансистів
1 Червня - 3 Червня

Школа фінансів для нефінансових менеджерів є, мабуть, найбільш популярним продуктом в портфелі програм професійного розвитку. Програма проводиться починаючи з 2000 року декілька разів на рік. За цей час її встигли завершити тисячі управлінців, котрі поглибили свої знання в фінансах, та особливо, в прийнятті фінансових рішень. Програма скерована перш за все на прийняття управлінських рішень і дає менеджерам можливість оволодіти широким спектром фінансових інструментів для їх прийняття.
Для кого ця програма
Програма призначена для менеджерів не фінансових функціоналів, які бажають поглибити власні знання у фінансах та навчитися ефективно приймати рішення.
Учасники занурюються у фінансове середовище на 2 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів.
Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму
Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі
Мета програми
Основною метою програми є надання менеджерам не фінансових функціоналів навиків прийняття рішення на основі фінансових аргументів.
Оскільки більшість аргументів в процесі прийняття рішення чи при переговорах з контрагентами – це фінансові аргументи, то основною ціллю семінару тренінгу є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи у повсякденній роботі та у комунікаціях як з фінансистами, так і з не фінансистами.
Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму
Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі
Чому навчиться учасник програми
- Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
- Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними менеджерської діяльності;
- Правильно класифікувати витрати компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо.);
- Розраховувати точку беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах;
- Складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності;
- Приймати швидкі стандартні операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.).
Запрошуємо на програму у Києві. Програму проводить CFO Club Ukraine
Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму
Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі