Завантаження Події

« Всі Події

Школа фінансів для нефінансистів

1 Червня - 3 Червня

Школа фінансів для нефінансових менеджерів є, мабуть, найбільш популярним продуктом в портфелі програм професійного розвитку. Програма проводиться починаючи з 2000 року декілька разів на рік. За цей час її встигли завершити тисячі управлінців, котрі поглибили свої знання в фінансах, та особливо, в прийнятті фінансових рішень. Програма скерована перш за все на прийняття управлінських рішень і дає менеджерам можливість оволодіти широким спектром фінансових інструментів для їх прийняття.

Для кого ця програма

Програма призначена для менеджерів не фінансових функціоналів, які бажають поглибити власні знання у фінансах та навчитися ефективно приймати рішення.

Учасники занурюються у фінансове середовище на 2 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів.

Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму

Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі

Мета програми

Основною метою програми є надання менеджерам не фінансових функціоналів навиків прийняття рішення на основі фінансових аргументів.

Оскільки більшість аргументів в процесі прийняття рішення чи при переговорах з контрагентами – це фінансові аргументи, то основною ціллю семінару тренінгу є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи у повсякденній роботі та у комунікаціях як з фінансистами, так і з не фінансистами.

Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму

Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі

Чому навчиться учасник програми

  • Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
  • Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними менеджерської діяльності;
  • Правильно класифікувати витрати компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо.);
  • Розраховувати точку беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах;
  • Складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності;
  • Приймати швидкі стандартні операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.).

Запрошуємо на програму у Києві. Програму проводить CFO Club Ukraine

Тут можна зареєструватися на найближчу відкриту таку програму

Цю програму також можна замовити в корпоративному форматі

Місце проведення

Київ (offline або online): більш точно формат та/або місце проведення буде повідомлено пізніше
Київ, Ukraine

Організатор

CFO Club Ukraine
Телефон:
+380 67 507 09 63
Адреса електронної пошти:
russkina@cfo-club.org
View Організатор Website