Home Моделі в MS Excel Лійка (воронка) продажу

Лійка (воронка) продажу

by Mykhailo Kolisnyk

Знайомтеся, це лійка продаж (sales pipeline, sales funnel) інструмент не тільки популярний. Цей інструмент незамінний, якщо ваші продажі є результатом довгих зустрічей, переговорів та перемовин і ви хочете побачити на якій стадії скільки проектів у вас знаходиться. Звичайно, якщо ви займаєтеся роздрібною торгівлею чи є оператором мобільного зв’язку, то ваші продажі відбуваються по-іншому. Але якщо ви змушені спочатку робити пробні дзвінки, далі зустрічатися для початкових перемовин, далі розробляти і обговорювати спеціалізовану пропозицію для замовника, потім враховувати його зауваження і все це займає тривалий час, то інструмент саме для вас. Переважно при переході з кожного етапу на наступний кількість клієнтів зменшується так, що при графічному зображенні утворюється фігура своєрідна лійка.

Як завжди, вихідні дані в жовтих клітинках, а в зелених – особливо важливі результати. Лійка будується на прикладі уявної бази даних (всі контакти в ній – не справжні, а збіги випадкові) яка наведена на сторінці «DataBase», сама лійка виводиться на сторінці «Sales Pipeline», якщо захочете перейменувати назви етапів лійки – зверніться до сторінки «Setup».

В файлі містяться макроси, які дозволяють вставити порожню стрічку в базу даних, не відключайте їх – це не віруси. Ну от і все, насолоджуйтесь.

Щоб завантажити файл натисніть тут >>>

You may also like