Home Персональні фінанси Фінансові калькулятори

Для тих, хто час-від-часу має звичку відвідувати мою сторінку, маю хорошу новину. Починаю встановлювати на сайті фінансові калькулятори. Ви зможете знати їх в меню вкладці [Ресурси], а далі [Калькулятори]

Першим вирішив встановити калькулятор для обчислення простих процентів. Хоча поки що цей калькулятор не може зробити капіталізацію процентів, проте має деякі інші цікаві особливості.  Які? Щоб дізнатися, потрібно перейти на вкладку самого калькулятора.

Хоч зараз встановлено всього один калькулятор, я планую у майбутньому поповнювати дану колекцію.

Вдалого тестування.

 

ВАЖЛИВО! Результати обчислень, отримані за допомогою даних калькуляторів можуть використовуватися виключно у довідкових та інформаційних цілях і не можуть використовуватись для прийняття рішення, заключення реальних угод чи інших правочинів. Автор калькуляторів не несе жодної відповідальності за збитки чи упущену вигоду отриману користувачами калькуляторів, їх контрагентами чи будь-якою третьою стороною через використання інформації, отриманої за допомогою цих калькуляторів, та дій чи бездіяльності даних осіб, що є наслідком їх рішення на базі інформації з даних калькуляторів. Фактом використання результатів даних калькуляторів, введенням в них інформації, Ви погоджуєтесь з наведеним вище обмеженням відповідальності. 

 

You may also like