Завантаження Події

« Всі Події

 • Це подія пройшло.

Візуальні комунікації в фінансах

01.11.2019 - 02.11.2019

Колись в випускних класах школи та університетах під-час викладання філософії нас вчили про принцип домінування сутності над формою. Ми намагалися з цим жити та щось робити. Наприклад, випускали продукти не надто привабливі за зовнішнім виглядом, але такі потрібні в адміністративно командній економіці. Але часи міняються, міняються принципи (на жаль не люди 😊)! І вже сьогодні ніхто не оспорює сформований Деніелом Канеманом (Нобелівська премія з економіки 2002 р.) принцип, що форма подання інформації має значення. Знають про це і фінансисти. Вони розуміють, що сирі дані не допоможуть прийняти рішення. Більше того, їх не просто варто перетворювати в інформацію в вигляді таблиць та стовпчиків цифр. Цю інформацію потрібно візуалізувати так, щоб мінімізувати вірогідність неправильного рішення. Має значення все: тип графіку, колір та розмір шрифту, порядок подання значень, правильно сформований заголовок. Все це ми навчимося вибирати під-час навчання на програмі. І ще один важливий факт, за моїми спостереженнями саме вміння правильно візуалізувати інформацію та подати її тим, хто приймає рішення найбільш позитивно впливає на кар’єрний ріст фінансиста.

Запрошуємо на програму. Програму проводить CFO Club Ukraine

Зареєструватися на програму?

Цільова аудиторія програми:

Програма призначена для фінансистів і їх керівників, які в процесі ухвалення рішення обробляють і презентують значні обсяги цифрової й графічної інформації

Дуже часто значна увага керівників приділяється збору й обробці фінансової інформації, але недостатньо уваги приділяється формі її подання (візуальним комунікаціям). У результаті, гарні ідеї або проекти залишаються нереалізованими, тому що в ході презентації доповідачеві не вдалося переконати присутніх у їхній доцільності.

Будь-які цифри, схеми або графічні побудови в процесі презентації проходять через фільтр сприйняття слухачів. Керування таким сприйняттям залежить не тільки від сутності цифр, але й від відповідності візуального подання фінансової інформації психологічним особливостям її сприйняття слухачами інформації. Програма призначена для тих менеджерів і фінансистів, які прагнуть навчитися представляти фінансову інформацію так, щоб її щонайкраще сприймали слухачі. Ця програма не про методи загального розвитку презентаційних навичок і не про маркетингові комунікації. Вона про психологію сприйняття фінансової інформації і її використання у візуальних комунікаціях.

Ціль програми: навчиться використовувати візуальні методи комунікації фінансової інформації максимально ефективно. Розвивати особисту й корпоративну успішність за допомогою даних методів.

Фінансовий матеріал подається максимально легко й доступно для розуміння не фінансистів. Програма орієнтована на фінансистів і керівників компанії.

Ціль програми:

Дати команді менеджерів знання, уміння й навички у візуальних комунікаціях фінансової інформації. Учасники програми в ході навчання зможуть:

   • Визначати типові помилки візуальних комунікацій фінансової інформації
   • Правильно формулювати головну ідею й фінансові висновки на основі представлених цифр
   • Правильно підбирати графіки схеми й діаграми для одержання максимально переконливого ефекту
   • Управляти висновками на основі порівняння інформації
   • Використовувати візуальні концепції в процесі візуальної комунікації фінансової інформації
   • Залучати візуальні метафори  які посилюють концепцію при візуальній комунікації
   • Розуміти психологію сприйняття фінансової інформації цільовою аудиторією

 

Зареєструватися електронною поштою.

Місце проведення

Київ (offline або online): більш точно формат та/або місце проведення буде повідомлено пізніше
Київ, Ukraine

Організатор

CFO Club Ukraine
Телефон:
+380 67 507 09 63
Адреса електронної пошти:
russkina@cfo-club.org
View Організатор Website