Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Фінанси для нефінансистів у Львові

30.11.2018 - 01.12.2018

Школа фінансів для нефінансових менеджерів тепер у Львові. Ця програма  є, мабуть, найбільш популярним продуктом в портфелі програм професійного розвитку. Програма проводиться починаючи з 2000 року декілька разів на рік. За цей час її встигли завершити тисячі управлінців, котрі поглибили свої знання в фінансах, та особливо, в прийнятті фінансових рішень. Програма скерована перш за все на прийняття управлінських рішень і дає менеджерам можливість оволодіти широким спектром фінансових інструментів для їх прийняття.

Для кого ця програма

Програма призначена для менеджерів не фінансових функціоналів, які бажають поглибити власні знання у фінансах та навчитися ефективно приймати рішення.

Учасники занурюються у фінансове середовище на 3 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів.

Мета програми

Основною метою програми є надання менеджерам не фінансових функціоналів навиків прийняття рішення на основі фінансових аргументів.

Оскільки більшість аргументів в процесі прийняття рішення чи при переговорах з контрагентами – це фінансові аргументи, то основною ціллю семінару тренінгу є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи у повсякденній роботі та у комунікаціях як з фінансистами, так і з не фінансистами.

Чому навчиться учасник програми

  • Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
  • Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними менеджерської діяльності;
  • Правильно класифікувати витрати компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо.);
  • Розраховувати точку беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах;
  • Складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності;
  • Приймати швидкі стандартні операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.).

Запрошуємо на програму у Львові

Зареєструватися на програму?

Організатор

Lviv Business School
Телефон:
+38 (067) 672 58 00
Адреса електронної пошти:
oserilko@lvbs.com.ua
View Організатор Website

Місце проведення

Львів – Козельницька, 2A
вул.Козельницька, 2A, info. aud 312
Львів, 79026 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
+38 (098) 350 35 56
View Місце проведення Website