Завантаження Події

« Всі Події

 • Це подія пройшло.

Фінанси для HR-менеджерів

28.03.2019 - 29.03.2019

– Про що б люди не говорили на протязі дня, в кінці дня вони все одно заговорять про гроші, – колись сказав одни відомий український менеджер. І це дійсно так, фінанси потрібні не лишень самим фінансистам. Без них не обходяться і інші спеціалісти та функціонали. Фінанси потрібні і маркетологам, і виробничникам. Вони потрібні і юристам і логістам. І очевидно, фінанси потрібні також управлінцям людськими ресурсами (соррі :)) талантами.

Впродовж двох днів програми ми познайомимося з набором фінансових інструментів, котрі потрібні сучасному HR-менеджеру для того, щоб розуміти та знаходити мову з фінансистами. Управляти їх життєвим циклом в компанії та більш ефективно займатися: пошуком, залученням, адаптацією, навчанням, атестацією фінансистів.

Ми також розберемося в тому, які бувають фінансові кваліфікації та відповідні кваліфікаційні екзамени. Які функції виконують різні фінансові підрозділи компанії та як разом з фінансистом ефективно запроваджувати систему KPI’s чи можливо переходити до системи OKR ( OK&R)

Зареєструватися на програму. 

Місце проведення програми: м.Київ. Організатор проведення програми: CFO Club Ukraine

І ще трохи інформації. Якщо Вас цікавлять, мабуть, найкращі в Україні програми для HR-менеджерів, відвідайте сайт Школи HRM, яку вже незмінно багато років очолює моя колега, гуру HRM Анна Власова.

Цільова аудиторія семінару-тренінгу

Призначена для менеджерів HR функціоналів, які бажають поглибити власні знання у фінансах та систематизувати раніше набутий практичний фінансовий досвід. Учасники занурюються у фінансове середовище на 3 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів. Програма скерована на керівників та топ-менеджерів компанії.

Ціль семінару-тренінгу

Надати HR-менеджерам головні інструменти у сфері фінансового менеджменту, аналізу та управлінського обліку  для:

прийняття ефективних стратегічних рішень;

покращення взаємодії з працівниками фінансової вертикалі;

ефективному виконанню функцій по пошуку, підбору, найму, адаптації, атестації працівників фінансово

надання HR менеджерам не фінансових функціоналів комплексного розуміння функціонування фінансів та прийняття рішення на основі фінансових аргументів.

Оскільки більшість аргументів в процесі прийняття рішення чи при переговорах з контрагентами – це фінансові аргументи, то основною ціллю семінару тренінгу є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи у повсякденній роботі та у комунікаціях як з фінансистами, так і з не фінансистами

Практичні навички менеджера після завершення семінару-тренінгу

Після проходження семінару тренінгу менеджери HR функціоналів отримають навики того, як:

    • Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
    • Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними менеджерської діяльності
    • Знаючи специфіку роботи фінансової вертикалі фірми, пропонувати нові проекти з такими фінансовими параметрами, які звучатимуть переконливо для представників фінансових служб
    • Читати фінансову звітність компанії (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів) та формувати власне судження про фінансовий стан фірми на основі цієї фінансової звітності
    • Використовувати фінансові показники (KPI) для оцінки фінансового стану компанії та інших потреб менеджменту
    • Правильно класифікувати витрати компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо.)
    • Розраховувати точку беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах
    • Приймати швидкі стандартні операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.)

Зареєструватися на програму електронною поштою.