Home CFO Club Ukraine Там де завершуються українські дороги…

Там де завершуються українські дороги…

by Mykhailo Kolisnyk

Незвичайний тест-драйв для членів CFO Club Ukraine

Буденні дні пересічного українського фінансового директора чи менеджера переповнені тяжкою та рутинною працею. Управління фінансовими потоками, складання фінансової звітності, укладання прогнозів діяльності компанії на майбутнє у податковому, законодавчому та макро-економічному середовищі з високим рівнем ризику особливо не сприяє поточній релаксації. Навіть хобі та відпочинок сучасні українські фінансові директори вибирають відповідне. Наприклад, 16 лютого в мальовничому куточку Києва на Дніпровській Рив’єрі члени CFO Club Ukraine випробовували на тест-драйві український позашляховик спеціального призначення – SHERP.

Машина виробляється в Україні і призначена для пошуково- рятувально- розвідувальних робіт. Це не паркетний джип, це машина, яка зможе дістатися будь-куди, туди де за інших обставин можна дістатися лишень на гвинтокрилі. Тест-драйв для фінансистів був сповнений емоцій, драйву та особливої енергії.

Хочемо сказати велике дякую Лесі Курилко, CFO компанії SHERP, за можливість апробації машини та чудову екскурсію по виробництву.

Більш детальний відеозвіт шукайте у Фейсбуці:

на сторінці CFO Club Ukraine: перейти на сторінку

ще більше фото на моїй сторінці у FB:

You may also like