Home Просто цікаво Чи зміг би Ілон Маск працювати в Україні?

Чи зміг би Ілон Маск працювати в Україні?

by Mykhailo Kolisnyk

Американський інженер Ілон Маск вже не раз дивував світ своїми підривними інноваціями. Він не раз доводив, що навіть у традиційних галузях можна досягнути прориву. Його навіть можна назвати руйнівником міфів, руйнівником в хорошому сенсі цього слова. Вже декілька галузей, завдяки винаходам Ілона Маска змушені визнати, що те що вважалося розумним смислом, правилами звичками чи традиціями – насправді було нонсенсом. Чи потрібно, щоб автомобіль обов’язково приводився в рух за допомогою двигуна внутрішнього згорання? Чи є альтернатива громадському транспорту? Чи можливо підготувати запуск космічного носія в космос за рекордно короткі терміни та ще й приватною фірмою? І. Маск виступає реальним руйнівником стереотипів.

Цікаво, чи здатен би був Ілон Маск зруйнувати стереотип про те, що винахідництво та інновації неможливі в українському правовому полі? Про це якраз говориться в статті наведеній нижче.

Я відношусь до людей, які віддають перевагу вільній ринковій економіці, вважаючи, що втручання держави у економіку та розвиток інновацій повинне бути мінімальним і тільки там, де ринкове регулювання та рівновага не настають. Але чи був би Ілон Маск успішний в середовищі з зрегульованою економікою та дуже недосконалою системою оподаткування? О це цікаво! Weird or What?

Читаємо статтю: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/355257-ylon-mask

You may also like