Home CFO Club Ukraine COVID-19: програми управлінського розвитку переносяться

COVID-19: програми управлінського розвитку переносяться

by Mykhailo Kolisnyk

Дорогі друзі, понад 20 останніх років я проводжу програми управлінського розвитку в корпоративному та відкритому форматі. Безмежно вдячний завжди всім тим, хто вибирає мої програми та завжди маю надію, що вони допомагають приймати зважені фінансові рішення в житті компаній та сприяють особистому розвитку та кар’єрі. Я завжди стараюся робити розклад своїх програм на довший період, щоб кожен міг і собі здійснювати довготермінове планування. Переносити програми не люблю і робив це не надто часто, переважно, коли цього вимагали події, які міняли життя цілої країни.

Цього разу, ми знову маємо таку ситуацію, викликану загрозою поширення коронавірусу COVID-19. Ось чому, мною прийнято рішення про перенесення відкритих програм навчання, які планувалося проводити впродовж наступних декількох тижнів. Нові дати проведення перенесених програм вже найближчим часом зможете знайти у мене на цьому сайті в розділі календар подій.

Призупинення операційної діяльності через загрозу коронавірусу – це звичайно зовсім не те, що може дозволити собі будь-який бізнес в Україні, чи країна в цілому. Я переживаю за це не лише в контексті прямої біологічної загрози для людей, про що медики знають більше за мене. Як економіст я також переживаю за економіку країни. Тому, рекомендую, там де це можливо, в режимі без прямого контакту з іншими людьми, і далі виконувати власні функції, а там де це не можливо – скерувати вільний час на впорядкування бізнесу. Створювати концепції нових продуктів, розробляти нові покращені бізнес-процеси, кодувати чи навіть проводити наради можна і в режимі віддаленого доступу. Бажаю, і собі, і Вам, щоб несподівана перерва в операційній діяльності стала передумовою нових економічних проривів та результативності.

З повагою,

Михайло Колісник

You may also like