Завантаження Події

« Всі Події

 • Це подія пройшло.

Фінанси для IT (LvBS)

12.04.2019 - 13.04.2019

Спеціалістам з інформаційних технологій також потрібні фінанси. І не тільки тому, що сфера інформаційних технологій є перспективною та акумулює суттєві грошові потоки. Розуміння фінансової логіки діяльності компанії дозволяє краще та впевненіше приймати рішення. Для управлінців проектами в сфері IT розуміння логіки фінансів дозволяє краще вести фінансові звіти, спілкуватися з бухгалтерією та фінансистами на одній мові, а подекуди, не робити подвійну роботу, а скористатися готовою інформацією, яка вже і так є в бухгалтерії та фінансовому відділі.

Я спробував зробити дводенну програму з фінансів для IT, яка включає вибраний набір фінансових інструментів, котрі конче потрібні саме в цій галузі. Завдання та звіти, які будуть використовуватися в програмі адаптовані до специфіки IT галузі.

Програма буде проводитися у м. Харків.

Організатором програми є Львівська бізнес-школа.

Якщо бажаєте зареєструватися на програму, будь-ласка,  НЕ використовуйте анкету нижче,  а перейдіть за посиланням і зможете зареєструватися електронною поштою.

Приблизний опис програми:

 

ФІНАНСИ ДЛЯ IT

РОЗУМІННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ Й ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ В IT

[для топ-менеджерів і керуючих проектами IT компанії]

Цільова аудиторія семінару-тренінгу

Програма призначена для бізнес-партнерів напрямку й топ-менеджерів IT компанії, а також менеджерів, що управляють проектами компанії, торговельних і комерційних працівників, які бажають поглибити власне розуміння фінансової й бізнес моделі роботи IT компанії. Оскільки стан справ IT компанії її активність і робота відображається у фінансовій звітності, то об’єктивну оцінку про її роботу можна встановити з такої звітності. У програмі основний наголос робиться на читанні фінансової звітності IT компанії і її розуміння, а також на прийняття рішень, які є фінансово обґрунтованими й приводять до росту добробуту компанії. Керуючі проектами, архітектори, працівники комерційних служб IT компанії на основі інформації, отриманої з фінансової звітності зможуть аргументувати власні рішення в процесі переговорів із зацікавленими особами.

Фінансовий матеріал подається максимально легко й доступно для розуміння не фінансистів. Ситуаційні вправи на розуміння фінансової звітності адаптовані на основі бізнес-моделі в сфері IT

Ціль семінару-тренінгу:

У процесі виконання функціональних обов’язків працівники IT компанії ведуть переговори й наради із представниками власної компанії й зовнішніми клієнтами, і постачальниками. Найбільш вагомими в процесі таких переговорів виступають фінансові аргументи, зокрема, встановлені в результаті аналізу фінансової звітності. Основною метою програми є одержання навичок читання й аналізу фінансової звітності, розуміння як дії керуючих проектами й топ-менеджерів IT компанії знаходять своє відображення в такій звітності й фінансової інформації й наробіток фінансових аргументів, які можуть бути вжиті в процесі переговорів з контрагентами. Взагалі, оскільки більшість аргументів у процесі ухвалення рішення або при переговорах з контрагентами, – це фінансові аргументи, то основною метою є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи в повсякденній роботі й у комунікаціях, як з фінансистами, так і з не фінансистами.

Практичні навички учасників після завершення програми:

Після проходження програми комерційні менеджери й працівники не фінансових функціоналів одержать навички того, як:

     • Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування, як з фінансистами, так і з не фінансистами;
     • Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними бізнес-діяльності
     • Розуміти, процес формування фінансової звітності: звіт про фінансові результати (P&L), баланс, звіт про рух грошових коштів (CFS)
     • Читати фінансову інформацію, яка міститься у фінансовій звітності, розуміти на її основі, які події відбулися, і що це може означати для компанії і її контрагентів
     • Формулювати фінансові аргументи на основі фінансової звітності і вживати їх у процесі переговорів з контрагентами
     • Ухвалювати фінансові рішення, які позитивно впливають на фінансовий стан компанії і її акціонерів
     • Розуміти, яким чином формується фінансовий результат у сфері IT